انجمن تیراندازی و سلاح رایفلز
رنج فایندر بوشنل - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن تیراندازی و سلاح رایفلز (http://rifles.ir)
+-- انجمن: سایر تجهیزات شکار و کوهنوردی (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- انجمن: رنج فایندر و لیزر (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- موضوع: رنج فایندر بوشنل (/showthread.php?tid=646)

رنج فایندر بوشنل - aidin202 - ۱۰-۳۰-۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ عصر

به تازگی یک دستگاه رنج فایندر بوشنل اصل از امریکا برام رسیده
مدلش هست G-force DX
اطلاعاتی که درباره اش مینویسم اط سایت بوشنل ترجمه شده
به گفته بوشنل در این دستگاه از دو سنسور ESP استفاده شده که باعث میشه این رنج فایندر دقیق ترین و سریع ترین رنج فایندر دنیا باشه
با توجه به تخصص شغلی من که نقشه برداری هست و دسترسی به دوربین های بسیار دقیق توتال استیشن دارم تونستم این دعای بوشنل رو به چالش بکشم و بعد از بررسی هایی که کردم متوجه شدم خطای این رنج حدود 20 سانتی متر به سمت پایین هست یعنی اگه جایی دوربین توتال میگفت 65.6 متر در همون وضعیت بوشنل عدد 65.4 متر رو نشون میداد که با توجه به منظور شکاری این دستگاه و سرعتش واقعا عالیه
- این رنج فایندر توانایی نشان دادن زاویه رو هم داره که این در تیراندازی های دقیق کارامد هست
-

به طرز چشمگیری کنتراست تصویر بهتر شده . وضوح و انتقال نور،برای شناسایی سریع و عملکرد عالی در تمام شرایط نوری .
-RainGuard HD فن اوری ضد مه و ضد رطوبت ضد باران و برف و تگرگ که باعث میشه در هر شرایط اب و هوایی هیچ تاثیری در وضوح دید شما نداشته باشه و رنج فاندر هم عملکرد عالی خودش رو حفظ کنه
- VSI™ - Variable Sight-In Feature این امکان رو میده تا با معرفی گلوگه و مشخصات اسلحه خود به دستگاه اون برای شما افت تیر رو محاسبه کرده تا دقیق ترین تیر اندازی رو داشته باشین
Rifle Mode - VDT دارای مد مخصوص تیراندازی با اسلحه
Bow Mode - VDT مخصوص تیر و کمان

Brush™ Mode - VDT نادیده می گیرد پیش زمینه، مانند قلم مو، تخته سنگ ها و شاخه های درخت، و فاصله را فراهم می کند بر روی صفحه نمایش ال سی دی به پس زمینه تنها اشیاء.
BullsEye™ Mode - VDT ترجمه گوگل-گیربکس برای استفاده نزدیک برد ، این حالت بدست می آورد فاصله از اهداف کوچک و بازی بدون سهوا اندازه گیری فاصله هدف پس زمینه هنگامی که بیش از یک شی است به دست آورد نزدیک تر از دو جسم است بر روی صفحه نمایش ال سی دی نشان داده شده است-
[/b]Waterproof کاملا ضد اب حتی در زیر اب هم به کارش ادامه میده
روی جعبه اش نوشته برای اجسام رفلکتیو 1300 یارد رو نشون میده
برای اجسام با رفلکت متوسط مثل مناظر طبیعی 900 یارد
و برای موجودات زنده تا 600 یارد فاصله رو میتونه محاسبه کنه
لینک معرفی سایت بوشنل
امیدوارم مفید بوده باشه

ممنون که وقت گذاشتین و نوشته من رو خوندین

[تصویر:  202460-lg.jpg?width=820&height=8...p;ext=.jpg]

RE: رنج فایندر بوشنل - adak - ۱۰-۳۰-۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ عصر

درود
قیمتش چنده ؟
تو ایران خریدید ؟