والتر دومیناتور walther dominator 1250
زمان کنونی: ۹-۲۰-۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mr.x
آخرین ارسال: KNIFE MAKER
پاسخ: 24
بازدید: 43358

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
مدیر فنی انجمن
عنوان : کاربر ارزشمند - مدیر فنی
اعتبار: 76
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 6942 بار در 1852 ارسال
ارسال: #1
والتر دومیناتور 1250 * walther dominator 1250

[تصویر:  55.png]

[تصویر:  gf.png]

مشخصات :

طول لوله: 60 سانت
قدرت در کالیبر 4.5 : 28 ژول

( مدل 50ژولیشم گویا جدیدا ساخته شده)
قدرت در کالیبر 5.5 : 40 ژول (و بیشتر با پرومگنوم 45 ژولی نیرو میده،)
تعداد شات یکنواخت: 60 الی 70 شات با 300 بار
ظرفیت خشاب : 8 ساچمه ( 2 تا خشاب همراش عرضه میشه یکی برای ساچمه های معمولی و یکی مناسب ساچمه های سنگین و بلند بولت شکل )

[تصویر:  Walther_1250_Dominator_FT_1_900.png]

معرفی،

والتر 1250 یک پی سی پی آلمانی با مکانیزم رگلاتور و فشار کاری 300 بار هست،
این محصول شکاری ساخت شرکت معروف اسلحه سازی والتر میباشد، این شرکت در زمینه های گوناگون از تولید کلت های کمری تا تفنگ های دورزن تک تیراندازی و پلیسی فعال هست، عمده فعالیت این شرکت در بخش تفنگ های بادی و پی سی پی معطوف به مدلهای دقیق اسپرت مسابقاتی هست، و یکی از بهترین مارک ها رو میسازه، فعلا که مدل والتر lg400 توی دنیا مقام اول رو داره،
طراحی مدل والتر دومیناتور 1250 هم بی تاثیر از فعالیت های قبلی این شرکت در زمینه تفنگ های دقیق اسپورتی نبوده، برای همین در این مدل شاهد ریگلاتور هستیم که توی کمتر تفنگ پی سی پی غیر اسپورتی مشاهده میشه،

[تصویر:  465122.png]

اما ریگلاتور چیه؟ و چه نقشی داره؟
تفنگ هایی که فاقد این قطعه هستند به طور مستقیم والو به مخزن متصل هست و فشار پشت والو دقیقا برابر فشار مخزن هست، طبیعیه که پس از هر شلیک مقداری از فشار مخزن کم میشه که نتیجه مستقیمش کاهش تدریجی فشار با هر شلیک هست، به عبارت دیگه تفنگ شلیک هاش یکنواخت نیست و پس از چند شلیک با کاهش فشار قدرت کمتر میشه و ساچمه ها پایین تر میزنه، هرچه مصرف و قدرت و پرت هوای تفنگ بیشتر باشه این موضوع بیشتر دیده میشه، ( مثل سوماترا که یک فاجعه هست)
کار ریگلاتور اینه میاد بین والو و مخزن قرار میگیره و همواره کاری که میکنه یک حجم و فشار ثابت هوا مستقل از فشار مخزن در پشت والو ایجاد میکنه،
مثلا فشار مخزن هوا 300 بار هست، اما ریگلاتور مقداری کمتر یعنی مثلا روی فشار 150 بار تنظیم هست، و تا زمانی که فشار مخزن برابر 150 بار بشه،

[تصویر:  imagesCAIMCUT4.png]

شلیک منظم و یکنواختی رو بهمون میده، در واقع با پايین تر نگه داشتن قدرت در عوض شات یکنواخت رو بهمون میده،
دوربین مناسب والتر 1250

اصولا میدونید که پی سی پی ها لگد ندارند پس بی کیفیت ترين دوربین های ارزون روشون جواب میده، اما بهتره از دوربینی استفاده کنیم که اولا میلدات دار باشه، با توجه با دقت بالای این تفنگ بهتره زیاد زوم پایین روش نبندیم که هدف زنی در فواصل بالاتر راحت تر باشه، اما اگه فقط برای شکار میخواهید همین زوم 9 براتون کافیه، در هنگام انتخاب دوربین به شفافیت و کیفیت دوربین هم توجه داشته باشید که این مباحث توی انتخاب همه دوربین ها عمومیت داره،
جدای از ریگلاتور یک خصوصیت دیگر این مدل اینه که ریل دوربین بالاتر از سطح خشاب و یکدست هست، و جز معدود پی سی پی هایی هست که شما میتونید پایه های یک تکه به روش ببنديد، با توجه به قدرت حدود 40 ژولیش ( در کالیبر 5.5) هست؛ چون ناحیه کیل زون بیشتری از پایه های بلندتر یا کوتاهتر بهمون میده ( تست نظری با چایرگان)

ساچمه مناسب والتر دومیناتور 1250

این تفنگ به دلیل خانکشی عالی و لوله بلند 60 سانتیش با طیف کسترده ای از ساچمه ها همخوانی خوبی داره و تقریبا با اکثر ساچمه ها دقت خوبی بهمون میده، دوستانی که از جی اس بی 15 و 18 گرینی استفاده میکدن میگن دقت خیلی خوبی بااین دو مدل ساچمه داره
ما هم با پرو مگنوم های دستچین شده ( با کولیس و ترازو) گروپ کمتر از 2 سانت توی 40 متری ازش گرفتیم،

معایب،

این تفنگ اصلا تفنگ زیبا و خوشکلی نیست و بیشتر یه تفنگ تاکتیکال و کاربردیه تا یه مدل لوکس زیبا، فاصله زیاد لوله از مخزن هم این رو تشدید میکنه
_ فاصله زیاد دوربین از سیلند برخلاف اکثر مدلها که با یک یا دوپایه به سیلند مهار شدن، بدون مهار معلقه و این خیلی میتونه درصورت فشار اومدن لوله رو آسیب پذیر کنه و تاب برداره،
فرم قنداقش برای من که راحت نیس بیشتر به درد یه آدم چاق میخوره،
مگسک و شکافی که فابریک روش بستن مفت هم نمی ارزه اصلا من موندم چه کاری بوده اینو گذاشتن نمیذاشتن بهتر بود، به هیچ دردی نمیخوره، چون اولا خیلی پهن کشاده دومااصلا تنظیم نیست ، قابل تنظیم هم نیست، حالا فسفری بودنش هم هیچ کمکی نمیکنه

[تصویر:  magasak.png]

_ بالانس وزنی خوبی نداره و به سمت جلو سنگینه، که با بستن دوربین تاحدودی بهتر میشه، محافظ ماشه پلاستیکی هست و یکدست با قنداق هست، هرچند تا حالا جایی ندیدم شکسته باشه،

_ برای شارژ کردنش هربار باید مخزن رو باز کرد و این امکان به صورت فابریک وجود نداره، جون محل اتصال و پیچ شدن مخزن به تفنگ برنجی هست بعید نیست خیلی زود هرز بشه، برای پیشگیری حتما چنلایه تفلون دورش بپیچید و زیاد سفتش نکنید،
_ برای دیدن گیج فشار که جلوی مخزن هست باید سرت رو بیاری جلوی لوله تفنگ که خودش خطرناکه ( ما هم که شانس نداریم ) 68
گلنگدن تفنگ طوری هست که اگر اشتباها دوبار تفنگ رو مسلح کنی ( گلنگدن بکشی) دوتا ساچمه پشت سر هم داخل میشه، و اینکارو هرچه قدر هم تکرار کنی انجام میده، یه بار چشمتون روز بد نبینه یکی همین اشتباه رو کرده بود به چه مکافاتی لولش رو دوباره باز کردیم .........

[تصویر:  850BoltImage.png]

_ سر لوله حدیده نداره که بشه راحت روش سایلنسر نصب کرد نیاز مند تبدیل هست،

این همه از بدیهاش گفتیم خوبی هاشم بگیم،

خوبیهاش :
_ مهمترین حسنش ریگلاتور دار بودنشه تعداد زیادی شات یکنواخت میده، که این برای کل کل فیلدتارگت و شکار های دقیق خیلی عالیه

_ خوبی دیگش اینه که تقریبا با اکثر ساچمه های رایج دقت خوبی میده، که این برای من فقیر که پول ندارم جی اس بی اینا بخرم عالیه، به جز ساجمه های ساخت داخل که اصلا ساچمه نیست، باهرچی تست کردم دقیق میزنه، خودم بیشتر پرومگنوم و دیابلو باهاش شلیک کردم که با هردوتاش دقت خوبی میده،

_ فاصله زیاد لوله از مخزن یه خوبی داره اونم اینکه بعدا اگه بخواهید مخزن بزرگتر با قطر بیشتر روش ببندید چیزی جلودارتون نیست، اصلا شاید به همین خاطر اینقدر فاصله دار ساختن!!
_ تفنگ باکیفیتی هست و سیستم ساده ای داره که باعث میشه به این راحتیا خراب شدنی نباشه، بنده تا الان بالای 4000 تا شلیک باهاش کردم هیچ مشکلی براش پیش نیومده ( یه ای تی 44 ترک داشتم 300 تا شلیک اول شلنگش ترکید)

نکات قابل توجه در نگهداری و مراقبت :
در بالا هم توضیح دادم که بهتره محل اتصال و پیچ شدن مخزن به تفنگ رو تفلون بپیچید و خیلی سفتش نکنید،

[تصویر:  03_27_13_03_Walther_1250_Dominator_fill_...end_11.jpg]

لوله بلند و بدون حفاظ هست پس باید خیلی مراقب باشید که بهش فشار وارد نشه و به دیوار تکیه ندید؛

_مواظب باشید دوبار گلنگدن رو نکشید که تفنگ گیر نکنه، در صورتی که حواستون نبود و گلنگدن رو عقب کشیدین، خشاب رو در بیارید یا به اندازه ی یک ساچمه به عقب و جای خالی بگردونیدش تا دوباره ساچمه گذاری نکنه،

[تصویر:  VV.jpg]

_درصورتی به هردلیلی مثل گیرکردن چندتا ساچمه داخل لوله گلنگدن به جلو جای خودش نرفت هرگز فشار اضافی نیارید چون ممکنه نوک سوزنش بشکنه،
_بهتره چند مدت یکبار بهش گریس بزنید و روغنکاری کنید، بخصوص سیستم ماشه و گنگدن،

همین دیگه . تمام
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ عصر، توسط reza53.)
۳-۱۱-۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط rifles ، hunter67 ، amiremadi ، severus snape ، reza53 ، SNIPER ، Jafar43 ، Mars Bowhunter ، MP HUNTER
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 33
سپاس شده 2124 بار در 511 ارسال
ارسال: #2
RE: والتر دومیناتور walther dominator 1250
این مدل هم مثل خیلی از مدلها زیاد مورد توجه تیونرها بوده؛ تفنگ خیلی خوبیه و بزرگترین برتریش ریگلاتوردار بودنه؛ اشاره کردی که توی شکاری ها ریگلاتور معمول نیست، دلیلش هم کم گرفتن قدرت هست،اما والتر تنها تفنگی هست که ریگلاتور داره تا اینحد قویه، تفنگهای ریگلاتوردار ورزشی معمولا 7 _10 ژول بیشتر قدرت ندارند چون برای رسیدن به ماکسیموم دقت، و طوری ساخته شدن که توی یه حداقل فشار از کار ب ایستند؛ اما ریگلاتور والتر یه کم پیشرفته تره، یه ریگلاتور اوتوماتیک هست، وقتی فشار از حد تنظیم شده هم کمتر بشه، مثلا به زیر 120 بار برسه، ریگلاتور بازهم تاحد ممکن سعی میکنه شاتهای یکنواختی بده؛به نظرم اگر میشد مثل دایستات آیرولف ضربه چکش هم الکترونیکی و هوشمند میکردن، درکنار ریگلاتور منظم ترین شاتها رو میدادن، چون همیشه در هر فشاری ضربه چکش ثابته،

بله باهات موافقم اصلا تفنگ زیبایی نیست، خیلی ها مثل ما فکر میکردن و دست به کار تیون ظاهری و بعضا سیستمیک زدند،

[تصویر:  02_1313701557947511.jpg]

حتی با تغیر نقش و روکش قنداق خیلی ظاهرش بهتر میشه

[تصویر:  02_13137015579479572.jpg]

[تصویر:  02_13137015579486723.jpg]

[تصویر:  P3040002800x600.jpg]

[تصویر:  tyytr.jpg]

بیشتر تغییری که میبینم رایجه تغییر حجم مخزن و ظاهری هست؛ دلیلش هم مشخصه از نظر سیستم و کارکرد عالیه 60 تا شات قوی ریگله با قدرت 40 ژول و بعد از اونهم شاهد افت قدرت و باز رگله میشه، برای همین فکر نمیکنم نیازی به دستکاری داشته باشه، درباره تیونش هم توضیح بده، یه مدت روی تغییر قدرت والتر کار میکردی، نظرت چیه؟ خوب جواب میده؟
اغلب گفته می شود که سه دگرگونی بزرگ در اندیشه، دیدگاه مرجعیت بشر را تهدید کرده است. اول، کپرنیک اثبات کرد که زمین مرکز عالم نیست تا در پیرامون آن همه اجرام سماوی بچرخند. دوم، داروین نشان داد که ما مرکز زنجیره حیات نیستیم، بلکه مانند همه مخلوقات، از اشکال دیگر حیات تکامل یافته ایم و سوم، فروید که ثابت کرد که ما اربابان خانه خود نیستیم، بیشتر رفتارهای ما توسط نیروهایی خارج از آگاهی و شعور ما کنترل و اداره می شوند. شکی نیست شریک نظریه فروید که مورد اعتراف وی قرار نگرفته، آرتور شوپنهاور است. چرا که سالها قبل از تولد فروید، شوپنهاور مطرح کرده بود که ما با نیروهای زیست شناختی پیچیده ای هدایت می شویم و سپس خود را با این تفکر فریب می دهیم که ما آگاهانه اعمال خود را انتخاب می کنیم
۳-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ صبح
 سپاس شده توسط reza53 ، mr.x ، rifles ، SNIPER ، Jafar43 ، Mars Bowhunter ، jay ، amiremadi
مدیر فنی انجمن
ارسال: #3
تیون ظاهر و ساختن قنداق برای والتر دومیناتور 1250 روایت هست که اینکار بسیار کار خیر و حسنه ای میباشد و مورد توجه و عنایت حضرت حق، ان والتر دومیناتور قبیحا گثرا و لکل سعی فی تبدل هذه قبیح بل جمیل هذه خیرا عمل، ان الله جمیل و یحب الجمال، بله فرزندم طبق روایات هرگونه زیبا سازی والتر دومیناتور که من جمله پوشانیدن لباس نیکو ( قنداق) کار بسیار پسندیده و خوبی هست،

نقل قول: تیونش هم توضیح بده، یه مدت روی تغییر قدرت والتر کار میکردی، نظرت چیه؟ خوب جواب میده؟
افزایش قدرت والتر آسونه، فقط کافیه ریگلاتورش رو باز کنی و از حلقه های اول که به سمت ماشه تفنگه کم کنی و در عوض قسمت ورودی رو بیشتر کنی، تا قدرت 60 ژول هم رسوندیمیش اما فقط یه روز جهت تفریح؛ تعداد شات مفید به 30 تا کاهش پیدا میکرد، پس فقط وقتی افزایش قدرتش کار معقولیه که حجم مخزنش بیشتر کنیم تا فشار از دست رفته جبران کنه، مثلا اگه یه مخزن 600 سی سی باشه اینکار معقوله ولاغیر ارزشی نداره، چون خیلی زود فشار مخزن خالی میشه، بدی دیگش اینه وقتی قدرت زیاد کنیم دیگه با ساچمه های سبک که قبلا دقیق میزد خوب نمیزنه و خرج اضافی برای ساچمه سنگین رو دستمون میزاره، برای من که دقت برام اولویت اوله قدرت مناسب بین 26 تا نهایت 35 ژوله چون تو این محدوده قدرت باوالتر بهترین دقت با ساچمه های پرومگنوم که بیشتر مورد استفاده منه میده، الان والتر اون دوستم که قبلا به 60 ژول با 20 تایی شات رسونده بودیم تنظیمش کردم روی حدودای 30 ژول و کمتر یعنی حدودای 15 ژول کمتر از فابریکش ( با پرومگنوم فابریکی 45 ژولی نیرو میده،
الان که قدرتش کم کردیم با 250 بار شارژ راحت 80 تایی شات یکنواخت و بیش از 100 تا شات مفید میده، حالا فکرشو بکن همزمان مخزنشم بشه 600 سی سی پی میشه، فکر کنم 160 تایی شات یکنواخت و عالی با 200 تایی شلیک مفید بهمون بده، البته استفاده هرکسی فرق میکنه، برای ما که فوقش کبک اونم نهایت از 30 الی 70 متری میزنیم این قدرت 30 ژولی زیادم هست، عجب دقتی هم پیدا کرده با جی اس بی حاضرم تو 60 متری با آیر رنجر دوئل کنم،

اینهمه وراجی کردم چندتا مطلب فنی هم بذارم ملت فیض ببرن،

اگه قصد کاهش قدرت برای افزایش شات داشتید 2 راه دارید، روش اول ریگلاتور رو باز کنید فضای خالیش رو یه واشر بزارید کم کنید و همچنان قدرت ضربه چکش ثابت بمونه، اما اگه قصد افزایش قدرت داشته باشین باید برعکس عمل کنید یعنی فضای ریگلاتور رو بازتر کنید تا حجم بیشتری هوا پر بشه، واشر های کنترل فشار رو هم تنظیم کنید تا فشار داخل ریگلاتور مقدار بیشتری اجازه بده، اگه به قدرت مطلوب رسیدید که خیلی خوب، اگه باز هم بیشتر مد نظرتون بود میتونید قدرت ظربه چکش رو بیشتر کنید، خیلی ساده یا با فنر قویتر ( توی عکس شماره 2) تعويضش کنید و یا یه چیزی بذارید پشت فنر که بیشتر بهش فشار بیاره یعنی یه واشر سر قطعه شماره 1 که فشار بیشتری به پشت فنر موقع جمع شدن بیاره، خیلی ساده هست خودتون هم میتونید انجام بدین هیچ چیز خاصی نداره،
چندتا عکس هم از داخلش میزارم بهتر دستگیرتون بشه، ( شماره هاشم مشخص کردم)

[تصویر:  2.jpg]

شماره 1 میله هادی فنر و چکش:
شماره 2 فنر
شماره 3 چکش که به سر والو ضربه میزنه

اول که از قنداق بیرون میارین اینجوری

[تصویر:  mechanismyn3.jpg]

بازش کنیم داخلشو میبینم که اینجوریه

[تصویر:  dominator_auki.jpg]

این عکس زیرم نشون دادم چه طوری میتونیم یه چیزی بذاریم پشت فنر ضربش بیشتر بشه،
[تصویر:  atspere_06.jpg]

خب اینم که ریگلاتورشه،

[تصویر:  1220633.jpg]

داخلشو باز کنیم دل و رودشو بریزیم بیرون...

[تصویر:  Ventil.jpg]

ببینید اینم پشتش همون واشرا و اورينگاش که میشه دستکاریش کرد

[تصویر:  regulando.jpg]

همین دیگه به همین سادگی، به همین خوشمزگی
16113
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۱۳-۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ صبح، توسط reza53.)
۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ عصر
 سپاس شده توسط rifles ، amiremadi ، reza53 ، severus snape ، SNIPER ، Jafar43 ، Mars Bowhunter ، fmad ، MP HUNTER
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر با تجربه
اعتبار: 16
سپاس شده 1925 بار در 397 ارسال
ارسال: #4
گفتنش برای تو راحته، یه بار بازش کردم برای روغنکاری هرکاری کردم نتونستم دوباره ببندمش آخرش هم که خودت میدونی، یه جوری میگی راحته انگار آب خوردنه ولی اینطورا هم نیست، به نظر من که همون 40ژول تنظیم کارخونه خیلی عالی هست، با همه ساچمه ای دقیق میزنه حتی پرومگنوم، خودم بیشتر با جی اس بی 18 و 15 کار میکنم راضی هستم ،
نبینم با آیر رنجر کل کل کنیا،والتر یه تفنگ متوسطه آیر رنجر یه پی سی پی سطح بالاتره، دفه آخرت باشه با آیر رنجر عزیزم مقایسشون میکنیا ( شوخی)
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

برای بازدید انجمن از گوگل کروم استفاده کنید ( دانلود )
۳-۱۳-۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ صبح
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط amiremadi ، reza53 ، severus snape ، mr.x ، Mars Bowhunter ، fmad ، MP HUNTER
ناظم
اعتبار: 15
سپاس شده 608 بار در 178 ارسال
ارسال: #5
سلام دوستان

من چند وقته دنباله یه پی سی پی میان قیمت و با کیفیتم بعد کلی اینور اونور زدن و راهنمایی دوستان به این نتیجه رسیدم والتر 1280 گزینه مناسبیه.
اما یکی از فروشندهها بهم گفت این مدلای جدید که تو بازاره همشو چین میزنه و اصلا دقت مدلایی که آلمان میزنه رو نداره :(
از دوستان کسی همچین چیزی شنیده؟ و اینکه تو قیمت والتر بدون متعلقات چه تفنگی و پیشنهاد میدین
۱۰-۲۳-۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ صبح
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، Jafar43 ، mr.x ، fmad
مدیر فنی انجمن
ارسال: #6
ما که بار اولمونه میشنویم والترو چین میزنه تا حالا هم نه شنیدیم ونه دیدیم. اصولا چین تکنولوژی ساخت تفنگ با 300 بار کاری و ریگلاتور پیشرفته والتر رو نداره پس احتمال خیلی زیاد چرت گفته. والتر اصلا خوشکل نیست و ضرافت ظاهری نداره اما تفنگ حمال دقیق و بهترین حسنش ریگلاتور بودنه. فکر نمیکنم نیاز باشه بیشتر توضیح بدم. هرچی بایدمیگفتم در همون پست اول هست. و برای نظر خواهی درباره خرید تفنگ به بخش خودش مراجعه بفرمایید اینجا تاپیک تخصصی والتر دومیناتور 1250 هست. راستی 1280 جدیده؟ 6513
اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن.
_وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.
برتراند راسل
۱۰-۲۳-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ عصر
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، Jafar43 ، mohsenm2 ، fmad ، MP HUNTER
ناظم
ارسال: #7
سلام دوست عزیز
منظور از جدید مدلای آکبندیه که تازه وارد بازار میشه.
نمیگفتن قطعاتشو چین میزنه میگن چین سرهمش میکنه.
۱۰-۲۳-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط mr.x ، Mars Bowhunter ، Jafar43 ، fmad ، MP HUNTER
مدیر فنی انجمن
ارسال: #8
خخخخخخخ از اون حرفا هستا. مگه موبایل یا یه قطعه پیشرفتست که چین مونتاژش کنه.21 خود آلمانا مگه دست و پا ندارن؟ اونم شرکت معظم والتر21 مونتاژ کردن والتر که کاری نداره و تاثیری هم در کیفیت نداره. تمام قطعاتش بیاری من کمتر از 10 دقه برات منتاژش میکنم21 A (9) حالا من برادر چین یا حتی برادربسیجی منتاژش کنه ( که نمیکنه) باز والتر همان والتر هست21
اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن.
_وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.
برتراند راسل
۱۰-۲۳-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ عصر
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، amiremadi ، Jafar43 ، fmad ، MP HUNTER
ناظم
ارسال: #9
نمیدونم والا. بالاخره شما استادی مونتاژ میکنی دیگه .باشه پس با تکیه بر حرف جناب mr.x و بدون هیچ شکی پیش به سوی والتر 1280.
۱۰-۲۳-۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ عصر
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، Jafar43 ، mr.x ، MP HUNTER
مدیر فنی انجمن
ارسال: #10
انتخاب و بهترین نسبی هست. و بستگی داره هدف شما یا انتظاراتتون از تفنگ چی باشه.
اگه هدف شما یه تفنگ با کیفیت و نسبتا دقیق با سازگاری بالا برای انتخاب ساچمه و شلیک منظم و قدرت کافی برای شکار خرگوش سانان و پرندگان نسبتا بزرگ باشه والتر انتخاب خوبیه.
اگه برای شکار میخواهید با بودجه کمتر و دقت کافی در حد شکار و حتی قدرت 5 ژول بیشتر بهترین انتخاب میتونه هاتسان ای تی 44 باشه. و اگه یه پی سی پی میخواهید که باهاش سگ بزنید و حیونای با جسته بزرگتر و شات بالا و دقت آنچنانی لازم نداشته باشید بهترین انتخاب سوماترا یا سامیانگه با 105 ژول قدرت21
و همینطور اگه هایی که گزینه های متفاوتی پیش روتون میزارن21
برتراند راسل
۱۰-۲۵-۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ صبح
 سپاس شده توسط amiremadi ، Mars Bowhunter ، Jafar43 ، fmad ، MP HUNTER
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: