دیانا مگنوم 350 _ diana model magnum 350
زمان کنونی: ۶-۳۰-۱۳۹۷, ۰۶:۰۵ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mr.x
آخرین ارسال: alihvac
پاسخ: 16
بازدید: 90433

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیانا مگنوم 350 _ diana model magnum 350
نویسنده پیام
مدیر فنی انجمن
عنوان : کاربر ارزشمند - مدیر فنی
اعتبار: 76
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 6942 بار در 1852 ارسال
ارسال: #11
RE: دیانا مگنوم 350 _ diana model magnum 350
خواهش میکنم. بنده قریب به 7 سال با350 مگنوم کار داشتم و تقریبا همه بلایی برسر این تفنگ آوردم و شناخت کاملی ازش دارم. یه نظر شخصی 350 دوربین روش نبندی بهتره. البته اگه برای مسافت تا 30 متری استفاده میکنی و چشمت در سلامت کامله چون استایل این تفنگ شکاری و برای شکار سریع و نه تاکتیکال هست. مگسک و شکاف درجه بسیار دقیق و خوبی هم داره. این دوربینی که شما روی تفنگ بستی قول میدم پس از یک بسته تیر مثلا 350 تا شلیک کامل تنظیمش به هم بخوره. در مورد فنر باید بگم فنر فابریکشو تهیه کنید تا از اوج قدرت تفنگ بهره مند بشید و اگر قدر کمتر میخواهید تفنگ دیگری انتخاب کنید مثل دیانا 35 نمونه کوچک شده 350 مگنوم. چون مگنوم برای شکار و قدرت ساخته شده.
خلاصه بلاهایی که برسر این تفنگ آوردم تمومی نداره، یه نمونشواینجا میتونی ببینی http://rifles.ir/showthread.php?tid=129&page=2

اما خب تازه گرفتی فعلا مثل اکثریت قدرتو ترجیح میدی ولی با بالاتررفتن دانش و تجربت نظرت به سمت 52 و 54 و بعد پی سی پی ها سوق پیدا میکنه. کلا این مسیر تکامل نگرش در انتخاب هست اکثر تازه واردین 350 دوت دارن آخرشم میگردن دنبال فینبرک باو 10 ژولی خخخخخخخخ
اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن.
_وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.
برتراند راسل
۲-۱۷-۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Jafar43 ، Mars Bowhunter ، alihvac
کاربر ارزشمند
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 41
سپاس شده 3593 بار در 933 ارسال
ارسال: #12
باز امروز با جمعی از 350 ستیزها مواجه شدم با هم در افتادیم د رحد آلمان و برزیل 70
من همیشه هم گفتم باز هم میگم دیانا 350 واقعا تفنگ خوبی هست! لازمه دوستانی که قصد خرید هر نوع تفنگی رو دارند هدف شون رو قبل از خرید تفنگ مشخص کنند که بعد از خرید به دردسر فروش با ضرر نیوفتن!!!
دیانا 350 مگنوم یه تفنگ فقط در کلاس شکار هست و برای هر هدفی به اندازه قمری و بزرگتر تا 50 متری هم دقت داره! بعد از 500 تا 1000 شات فنر این تفنگ به حد مطلوبی افت می کنه و باور کنید کارایی بی نظیری میده! هم دقت هم قدرت!

از آنجایی که پس زنی و لگد ای نتفنگ بخشی از دقت رو کم می کنه از این رو دوربین براش کاربرد خاصی نداره بجز اینکه وزن تفنگ رو زیاد کنه و یه هزینه ای هم بابت دوربین خوب براش (حداقل 300 تومن) بدید!
این تفنگ با همون دستگاه نشانه روی خودش بعد از 500-1000 شات (ایده آل 1000 شات هست) دقت عالی میده و در عین حال جواب هر شکاری تا اندازه شغال رو به راحتی میده!
تو یه فروم خارجی قبلا خونده بودم یه بابایی در جواب یه بنده خدای دیگه که از قدرت 350 سوال کرده بود اینچنین جواب داد 15

If it's me, 350 magnum is as poweful as a .22 rimfire in a short distance! My grandpa used to use it for hunting coyotes in his farm 15

من که علاقه عجیبی به این تفنگ دارم که البته حاصل تجربه شخصی هم ازش هست...
GOD gives me nothing... But wants from me everything... 19
۵-۲۳-۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ عصر
 سپاس شده توسط mr.x ، Achilles7319 ، alimaleki ، alihvac
**
عضو نیمه فعال
عنوان : عضو سایت
اعتبار: 3
سپاس شده 124 بار در 35 ارسال
ارسال: #13
(۶-۱۳-۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ عصر)Ariya نوشته شده توسط:  با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامي و عزيز.

آقا من دو تا سوال مهم دارم :

1. من بعد از هر استفاده از مگنوم 350 بايد پيچ هاي دو طرف تفنگ و مخصوصا دو پيچ محافظ ماشه رو سفت كنم ! چرا ؟

2. كسي از دوستان مي دونه پيچ هاي دو طرف مگنوم 350 و پيچ هاي محافظ ماشه كه در بالا درشت و در پايين ريز هست را به طور جداگانه و اصل از كجا بايد بخرم ؟

چون پيچ ريز پايين محافظ ماشه مگنوم 350 من خراب شده و آچار چهار سو سفتش نميكنه !

شاد و موفق باشيد.

ممنونم.

باید واشر پشت پیچ بگیره یا واشر هایی هست مخصوص این کار که نمی زاره بین پیچ و اهن که میشه همین قنداق فاصله بیفته و پیچ هم شل نمی کنه

[تصویر:  IMAG0699-600x600.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۱۲-۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ عصر، توسط Jafar43.)
۶-۱۳-۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط mr.x ، Achilles7319 ، alihvac
*
Registered
عنوان : Registered
اعتبار: 0
سپاس شده 47 بار در 19 ارسال
ارسال: #14
سال گذشته بنده یک دیانا 350 خریدم که قنداق از کیفیت خوبی برخوردار نبود برعکس مدلهای چند سال قبل که قنداق محکم و نسبتا سنگین تری داشتن بسیار سبک بود بطوری که تعادل میانی سلاح متوازن نبود و کمی به سمت جلو سنگینی میکرد در ضمن در کمال تعجب پیچها زود شل میشدن مثلا با 7 شلیک میبایست دوباره پیچهای بغل رو میبستم
مورد دوم اینکه شکاف درجه کمی زدگی داشت یعنی مستطیل تمیزن نبود که از داخلش بتوان با دقت بالایی مگسک را دید
ولی دقتش به مراتب بالا بود فقط از نظر ریزه کاریهایی که گفتم چندان به دل من ننشست بر عکس مدلهیی که تا چند سال قبل وارد میشد
۹-۱۶-۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ صبح
 سپاس شده توسط mohsenm2 ، mr.x ، alihvac
مدیر کل
عنوان : Administrator-مدیرکل
اعتبار: 67
سپاس شده 2229 بار در 389 ارسال
ارسال: #15
(۱۱-۲۳-۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ عصر)mm934 نوشته شده توسط:  سلام به همه اساتید گرامی.
به نظرتون برای مگنوم 350 چه وزن ساچمه ای از همه مناسب تره که نه سبک باشه و نه خیلی سنگین. ممنون میشم تجربیاتتونو در اختیار منم بذارید113
درود بر شما دوست گرامی
دوست عزیز،ما اینجا استاد نداریم و فقط تجربه هامون رو در اختیار یکدیگر قرار میدیم.شما کالیبر تفنگ رو نگفتید.اگه کالیبر 5.5 باشه،از 15 تا 22 گرین میتونید استفاده کنید.پیشنهاد من اینه که اگه تفنگ شما نو هست و یا فنرش هنوز خیلی قویه:ساچمه 18 گرین تا 22 گرین استفاده کنید.باراکودا 21 گرین گزینه بسیار خوبیه و جی اس بی 18 گرین هم خیلی خوبه.ارزونتر هم بخوای ساچمه های رنجر(دراگون و مارشال) گزینه بدی نیستند.
ولی اگه فنرش کمی افت کرده و تفنگ به اصطلاح نرم شده،میتونید 15 گرین استفاده کنید.بین ساچمه های ارزون قیمت:پرومگنوم گزینه نسبتا" خوبیه.
اگه کالیبر 4.5 هست:ساچمه 10 گرین براش مناسبه.
خلق را تقلیدشان بر باد داد
ای دوصد لعنت بر این تقلید باد
۱۱-۲۴-۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ عصر
 سپاس شده توسط MP HUNTER ، alimaleki ، se7en ، mm934 ، alihvac
*
Registered
عنوان : Registered
اعتبار: 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال
ارسال: #16
دوستان سلام ممنونم از سایت خوب تان و از همگی
من چون اولویتم شکار هست و با مطالعه ای کردم دیانا مگنوم 350 کالیبر 5.5 هست حالا دیدم هم فنری پیستونی داره هم نیترو پیستونی کدامش بهتر هست ؟؟؟ بعد چه مدلی از دیانا مگنوم 350 بهتر هست
و ساچمه هم از تاپیک دیانا مگنوم 350 انتخاب کردم و دوربین هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
۱۰-۵-۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ عصر
 سپاس شده توسط mohsenm2
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: