تیون تفنگ بادی فنری
زمان کنونی: ۱۲-۴-۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: severus snape
آخرین ارسال: logaritm
پاسخ: 32
بازدید: 77693

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیون تفنگ بادی فنری
نویسنده پیام
مدیر کل
عنوان : Administrator-مدیرکل
اعتبار: 67
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 2210 بار در 383 ارسال
ارسال: #31
RE: تیون تفنگ بادی فنری
سپاس از شما دوست گرامی
حتما" در فواصل بالاتر گروپ خوام گرفت.خودمم بیصبرانه منتظرم ببینم در فواصل دور چگونه عمل میکنه.
برای من فرقی نمیکنه که تفنگ آک باشه یا زیاد کارکرده باشه.مهم اینه که کاری رو که انجام میدم خوب بشه.من قبلا" فکرهامو کردم و به این نتیجه رسیدم که ایرادی درش نیست.خب وقتی که تفنگ بهتر داره عمل میکنه چرا که نه.اگه یه تفنگ دیانای دیگه داشته باشم باز به اینگونه عمل خواهم کرد.قبل از اینکار وقتی تفنگ رو کوک میکردم،یه صدای تق از پیستونش می اومد.علتش هم این بود که میله پیستون حدود چند میلیمتر عقب و جلو میکرد.وقتی تفنگ کوک میشد بر اثر فشار به داخل میرفت و وقتی که فشار فنر بهش وارد میشد،مجدد به عقب می اومد و یه صدای تق میداد.الآن دیگه از اون صدا هم خبری نیست و همانطور که گفتم جلوی دید نیست که قشنگی بخواد.
مستر ایکس در اولین ارسالی که توو اون تاپیک گذاشته واقعا" خرابکاری کرده بود و خودش هم معترف شد که کار درستی نبوده.ولی در ارسال بعدی فکرش هوشمندانه بود و منم قبولش دارم.
خلق را تقلیدشان بر باد داد
ای دوصد لعنت بر این تقلید باد
۴-۲۱-۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MP HUNTER ، sniper 20 ، mohsenm2 ، severus snape ، logaritm ، MJ1991 ، ali212 ، LASTLIGHT
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر با تجربه
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 239 بار در 51 ارسال
ارسال: #32
RE: تیون تفنگ بادی فنری
پیستون TTI برای تفنگهای دیانا .همانطور که ملاحظه میکنید علاوه بر پالیش بهتر دارای دو نقطه اتکا از جنس مواد پلیمری ضد سایش هست که جلوی ارتعاش پیستون را خواهد گرفت . از طرفی با هم مرکز کردن بهتر سیلندر و پیستون و در نتیجه کمپرس بهینه به احتمال زیاد قدرت هم افزایش خواهد داشت . (چون تجربه نکردم نمیتوانم نظر قطعی بدهم ).شبیه این پیستون در تفنگ والتر lgu هم استفاده شده و نتیجه ان دقت بالاتر و کارکرد نرمتر سلاح شده است .
http://s6.picofile.com/file/8229642892/i...7_copy.jpg
http://s6.picofile.com/file/8229642942/p1030097.jpg
ساخت این پیستو کار سختی نیست ولی هزینه بر است . که البته در تعداد بالا توجیه مالی هم خواهد داشت .
۱۰-۳-۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Jafar43 ، MP HUNTER ، ali2011 ، LASTLIGHT
ارسال پاسخ 

چه کسانی این موضوع را خوانده اند؟
کاربرانی که این موضوع را خوانده اند (1 کاربر):
ajklgu (۱۲-۱-۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: