فنر تیتان، یک کذب یا واقعیت؟
زمان کنونی: ۸-۵-۱۳۹۹, ۰۱:۳۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mr.x
آخرین ارسال: logaritm
پاسخ: 19
بازدید: 43522

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فنر تیتان، یک کذب یا واقعیت؟
نویسنده پیام
مدیر فنی انجمن
عنوان : کاربر ارزشمند - مدیر فنی
اعتبار: 76
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 6957 بار در 1863 ارسال
ارسال: #11
RE: فنر تیتان، یک کذب یا واقعیت؟
نخر بابا تجربه ما کافی نبود؟ همش دروغ و تبلیغاته پولتو دور نریز عزیز 4 به جاش 3 تا فنر فابریک بخر تا چندین سال برات کار میکنه بعدشم فنرو دوباره شارژ کن
اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن.
_وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.
برتراند راسل
۸-۲۸-۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط rifles ، Mars Bowhunter ، Jafar43 ، آذرخش
کاربر ارزشمند
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 41
سپاس شده 3593 بار در 933 ارسال
ارسال: #12
اصلا تو بگو خوب تو بگو عالی.... آخه من 250 از کجا بیارم بخرم!!! الان همین فنر طبق توضیحات خودت تا 2000 تیر دیگه هم حدود 23 تا 25 ژول قدرت میده...
GOD gives me nothing... But wants from me everything... 19
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۲۸-۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ عصر، توسط Mars Bowhunter.)
۸-۲۸-۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ عصر
 سپاس شده توسط mr.x ، Jafar43 ، آذرخش
مدیر کل
عنوان : Administrator-مدیرکل
اعتبار: 67
سپاس شده 2237 بار در 389 ارسال
ارسال: #13
(۸-۲۸-۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ عصر)mr.x نوشته شده توسط:  نخر بابا تجربه ما کافی نبود؟ همش دروغ و تبلیغاته پولتو دور نریز عزیز 4 به جاش 3 تا فنر فابریک بخر تا چندین سال برات کار میکنه بعدشم فنرو دوباره شارژ کن

راستش من شنيدم كه تفنگ رو نرمتر ميكنه و ارتعاش كمتر ميشه.به خاطر همينه كه ميخوام بخرم.تفنگ من 4 و نيمه و اگه كمي قدرتش كم بشه ايرادي نداره.شنيدم كه تاب برنميداره و اگه اينجوري باشه باز هم افزايش دقت رو بهمراه داره.حالا يه دونه ميخرم ببينم اينجوري كه ميگن هست يا نه؟قدرتش رو نميخوام دقت و نرمتر شدنش منو مجذوب خودش كرده.38
علي به نظرت اينجور كه من شنيدم هست يا اينكه اينم تبليغاته؟17
خلق را تقلیدشان بر باد داد
ای دوصد لعنت بر این تقلید باد
۸-۲۹-۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ صبح
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، mr.x ، آذرخش ، Achilles7319
مدیر فنی انجمن
ارسال: #14
خب وقتی یه فنر 10 سانت از فابریکش کوتاهتر باشه معلومه ضعیفتره و وقتی ضعیفتر باشه معلومه نرمتر کر میکنه و وقتی کوتاهتره اصلا فشاری بهش نمیاد که تاب برداره.
بعدشم در دیانا ها تاب برداشتن فنر هیچ تاثیری بر دقت نداره چون وسط فنر کاملا میله هست نمیتونه کج بشه. حداقل وقتی داخل تفنگه کاملا صافه.
اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن.
_وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که می‌توان مرتکب شد، چرا باید همان قدیمی‌ها را تکرار کرد.
برتراند راسل
۸-۲۹-۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ عصر
 سپاس شده توسط Jafar43 ، Mars Bowhunter ، آذرخش
کاربر ارزشمند
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 41
سپاس شده 3593 بار در 933 ارسال
ارسال: #15
آقا یه دوستان ما فنر تیتان از همین مدل های کذب یا واقعیت می خواد برا وایرخ 80 42
چه قیمته و کجا گیر میاد؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید این بنده خدا واقعا دنبالشه همه جا می ترسم غیر اصل بهش بدن... به ما رو زده براش ته توشو در بیاریم 124
GOD gives me nothing... But wants from me everything... 19
۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ صبح
 سپاس شده توسط Jafar43 ، stop ، آذرخش ، Achilles7319
مدیر فنی انجمن
ارسال: #16
من یه دونه فنر تیتانی 52 و 54 دارم از شایان بهم رسیده که اونم علینوزاد از مدیرای سایت آیرریفل بهش انداخته. من کاملا افزایش قدرت با فنر تیتان رد میکنم. یا فنری که برای شایان فرستاده تقلبیه ، یا اصلا فنر 52 و 54 نیست و یا تبلیغات پیرامون فنر تیتان کشکه.17
برتراند راسل
۱۱-۲۹-۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ صبح
 سپاس شده توسط Jafar43 ، Mars Bowhunter ، stop ، Achilles7319 ، MP HUNTER
مدیر کل
عنوان : Administrator-مدیرکل
اعتبار: 67
سپاس شده 2237 بار در 389 ارسال
ارسال: #17
منم مدتیه که فنر تیتان رو گذاشتم روی دیانا 52 :

[تصویر:  02_14139649392217911.jpg]

همونطور که میبینید فنر تیتان کوتاهتر از فنر فابریک هست.اما مفتولش ضخیمتره و قطر بیشتری هم داره.فنر فابریک داخل پیستون لقی داره و بازی میکنه ولی فنر تیتان کیپ جا میره و جایی برای بازی کردن نداره.

[تصویر:  02_14139649392223472.jpg] [تصویر:  02_14139649392236583.jpg]

با اینکه کوتاهتر از فنر فابریک هست ولی وزنش حدود 11 گرم ازش سنگینتره.
خب حالا کذب یا واقعیت؟17
چیزی که در مورد این فنر شنیده میشه اینه که میگن قدرت رو در حدود 30% افزایش میده و لگد و ارتعاش رو کم میکنه.
باید بی تعارف بگم که نه تنها قدرت رو زیاد نمیکنه بلکه کمترش هم میکنه.کرنوگراف ندارم که دقیق بگم ولی حدس میزنم چیزی در حدود 5 ژول قدرت رو کم میکنه.13حتی نسبت به فنر فابریک خیلی راحتتر میشه باهاش تفنگ رو کوک کرد.پس خیالتون راحت بشه چیزی به اسم افزایش قدرت وجود نداره و همش دروغه.
با توجه به اینکه کوتاهتر و ضعیفتر از فنر فابریک هست و یکی دیگه اینکه کیپ داخل پیستون میره لگد و ارتعاش رو کمترمیکنه.
به نظر من فنر تیتان به درد 5.5 نمیخوره چونکه افت تیر زیاد میشه ولی برای 4.5 بدنیست.تفنگ من 4.5 هست و منم زیاد عطش قدرت ندارم و بیشتر دقت برام مهمه وبه همین علت دارم از فنرتیتان استفاده میکنم.(قبل از فنرتیتان هم از فنر نخجیر که 3-2 حلقه کوتاهتر شده بود استفاده میکردم)
خب پس با این حساب ارزش خرید داره یانه؟
همانطور که میدونید این فنر در ایران قیمتی بالای 200000 تومن داره که اصلا" ارزش نداره که اینقدر واسه اش هزینه کنید.
خلق را تقلیدشان بر باد داد
ای دوصد لعنت بر این تقلید باد
۱-۱۴-۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ صبح
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، amiremadi ، mr.x ، آذرخش ، rezakaraj ، rifles ، aidin202 ، logaritm
مدیر فنی انجمن
ارسال: #18
چندتا ادعای کذب که چندتا از مدیرای سایت ایران آیر ریفل برای انداختنش به مردم با قیمت چنین بالا سر هم کردن،
اول افزایش قدرت 30% کاملا دروغ حتی یکی که درست یادم نیست چه کسی از مدیرا گفته بود به 52 ژول با 54 رسیده!! به هر حال من ادعای ایشون رو قضاوت نمیکنم شاید از شدت گریس و عوامل دیگه بوده اما مطمئنن فنر تیتان از فنر ارجینال ضعیفتره! لذا اگه همونگریس به فنر ارجینال بزنیم و شرایط برابر حتما فنر فابریک قدرت بیشتری میده
ادعای بعدی نرم تر کار کردن تفنگه ( این یکی اسنثنا درست گفتن، خب برادر من فنر ضعیفتر و کوتاهتر میخای نرمتر کار نکنه؟ فنر فابریکم اونقدر کوتاهش کنی از این نرمتر میشه21

ادعای بعدی مقرون به صرفه بودن به دلیل افت کم فنر و پایداری زیادی هشت، قبلا در پستای قبلی همین تاپیک کاملا در بارش گفتم که این ادعا کاملا دروغ هست!
چندبرابر یک فنر فابریک پول بدیم حت یاندازه یه فنر فابریک قوی نیست قدرتش در 54 که میگن 26 ژوله به حدود 20 الی 22 ژول رسیده بود این در حالیه که فنر خودش پس از سالها ممکنه به این قدرت برسه در حالی که فنر تیتان همون اوایل به این افت میرسه!! پس با دوست عزیز آقا کینگ میکر کاملا موافق و هم سو میگم پولتون برای این آشغالا هدر ندید من فنر تیتان که روی تفنگم بود حتی از بی مصرفی میخواستم بندازمش دور چون قطرش زیاد بود روی تفنگ های ضعیف دیگم هم نمیخورد (35 و 27)
برتراند راسل
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۵-۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ عصر، توسط mr.x.)
۱-۱۵-۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ عصر
 سپاس شده توسط rifles ، amiremadi ، Jafar43 ، aidin202
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر با تجربه
اعتبار: 7
سپاس شده 242 بار در 52 ارسال
ارسال: #19
اگه اشتباه میکنم دوستان اظهار نظر بفرمایند. تا جایی که من یادمه در اصل قضیه ( به نقل قولهای دوستانی که در فروش این فنرها ذینفع بودند کاری ندارم) افزایش قدرت 30 درصد شامل کیت تیونینگ میشه که اون هم مجموعه فنر واشر سرپیستون واشر سنترال و از همه مهمتر گریس هستش. اصلا هم معقول نیست که فنر به تنهای این همه کار انجام بده ( 30 درصد افزایش بازده یک سیستم مکانیکی میشه گفت فوق العاده است ) ولی با توجه به شرایط ما در ایران نظر من خرید فنر اصلی هست . به همراه سایر کارهایی که دوستان برای افزایش دقت انجام میدهند میتونه در افزایش کارایی کاملا موثر باشه
۱-۱۹-۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ عصر
 سپاس شده توسط amiremadi ، Jafar43 ، mr.x
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: