نامه ای نزدیک به بهشت
زمان کنونی: ۹-۱۶-۱۳۹۹, ۰۴:۲۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: raptor
آخرین ارسال: raptor
پاسخ: 1
بازدید: 3930

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه ای نزدیک به بهشت
نویسنده پیام
مدیر سلاح های شکاری
عنوان : Moderator
اعتبار: 7
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 217 بار در 63 ارسال
ارسال: #1
نامه ای نزدیک به بهشت
[تصویر:  F22-letter4.jpg]

وقتی پدر مک،گروهبان جاستین گلگس،تو افغانستان کشته شد،مک فقط 5 سالش بود.روز تولد 31 سالگی پدرش،مک یه راه پیدا میکنه که یاد و افتخار پدرشو سالگرد بگیره.
تصمیم میگیره یه نامه برای پدرش بنویسه و تا جایی که میتونه نامشو ببره نزدیک بهشت که پدرش نامه رو ببینه.

مادر مک،آماندا،یه پست تو فیسبوک میزنه و میپرسه آیا خلبانی هست که بتونه نامه پسرشو بزاره تو هواپیماش و ببره نزدیک بهشت.
کیل موزلی کهنه سرباز با مادر مک تماس میگیره و میگه من میتونم کمکت کنم.

24 ژانویه 2013،کیل به همراه همسرش کارلا و مک و مادرش،تو پایگاه هوایی عملیات مشترک Elmendorf Richardson آلاسکا بودند.

[تصویر:  f22-letter2.jpg]

خلبان ارشد،جنیفر دونهام،فرمانده اسکادران 90 کنترل هوایی اونجا منتظرشون بود و براشون یه تور F-22 Raptor شناسی میزاره!!!

بعد اونا رو با ستوان برایان بالدویل از اسکادران 302 آشنا میکنه.بعد ستوان میگه،برای من یه افتخاره که با نامه مک پرواز کنم،پدرش برای کشورمون بزرگترین فداکاری رو انجام داده و من بسیار خوشحالم که میتونم برای اون و خونوادش کاری انجام بدم.

[تصویر:  20130130-302FS_F-22.jpg]

کمی بعد،پس از اینکه ستوان برایان بالدوین هواپیماشو به مک نشون میده،لباس خلبانیشو میپوشه و نامه دست نویس مک رو که روی کاغذی که به رنگ مورد پدر مک نوشته شده بود رو میزاره تو جیبش.

[تصویر:  f22-letter1.jpg]

سوار F-22 Raptor از آشیانه میاد بیرون.وارد باند میشه.سرعت میگیره و به پرواز در میاد تا نامه مک 9 ساله رو ببره به نزدیکی بهشت،جایی که مک مطمئن بود پدرش اونجاس و از اونجا میبینتش.

منبع:برگه اســــلحـــه های بـــرتــــر در فی3 Bوک

امتیاز ترجمه متعلق به برگه اســــلحـــه های بـــرتــــر در فی3 Bوک و وبسایت Rifles.ir میباشد.
به ما در فی3 bوک بپیوندید
ادمین رپتور از اســــلحـــه های بـــرتــــر

[تصویر:  08823259472779864009.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ عصر، توسط raptor.)
۵-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mr.x ، Mars Bowhunter ، rifles ، reza53 ، szeus
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: