دوربین های Nikko Stirling
زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۰, ۰۱:۵۰ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mars Bowhunter
آخرین ارسال: Jafar43
پاسخ: 6
بازدید: 17871

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 41
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 3593 بار در 933 ارسال
ارسال: #1
من این تاپیک رو ساختم الان دارم در مورد این مارک معتبر دوربین یه مطلب کامل جمع می کنم که بزارم 15
چیزی که نظر من رو به این دوربین ها جلب کرد کیفیت بالاشون بود با همون بررسی های اولیه که توی سایت های خارجی کردم همه راضی بودند و جالبه همین مدل های مخصوص بادی فنری شو حتی روی اسلحه گرم کم لگد 223. رمینگتون و حتی یجا خوندم روی 300. وینچستر مگنوم نصب کرده بودند...
باید چیز جالبی باشه به محض اینکه مطلب کامل شد جایگزین اینها که نوشتم می کنم... 15

نیکو استرلینگ روی 30-30 وینچستر

[تصویر:  05_13138363999276771.jpg]
GOD gives me nothing... But wants from me everything... 19
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱۴-۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ عصر، توسط Mars Bowhunter.)
۸-۱۴-۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Jafar43 ، mr.x ، rifles ، severus snape ، sany ، MP HUNTER
مدیر کل
عنوان : Administrator-مدیرکل
اعتبار: 67
سپاس شده 2237 بار در 389 ارسال
ارسال: #2
RE: دوربین های Nikko Stirling
شرکت خدنگ افزار اسپادانا از این دوربینها وارد میکنه.
خلق را تقلیدشان بر باد داد
ای دوصد لعنت بر این تقلید باد
۸-۱۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ عصر
 سپاس شده توسط rifles ، Mars Bowhunter ، sany ، amiremadi ، MP HUNTER
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر با تجربه
اعتبار: 16
سپاس شده 1927 بار در 397 ارسال
ارسال: #3
با وارد کنندش آشنا هستم و یکی از دوستان میتونه با قیمت کمتر از بازار تهیه کنه که به زودی سعی میکنم مقدمات فروش با قیمت پایینتر از بازار در سایت تدارک ببینم
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

برای بازدید انجمن از گوگل کروم استفاده کنید ( دانلود )
۸-۱۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Mars Bowhunter ، reza53 ، Jafar43 ، MP HUNTER
مدیر کل
ارسال: #4
منم تجربه چند ماه استفاده از این دوربین هارو بگم.
چند ماه پیش بود که یه دوربین ایرکینگ 42*9-3 از همین مارک یعنی نیکو استرلینگ گرفتم.

[تصویر:  N_S_A_3_9_42.jpg]

650 هزار تومن پول بابتش دادم و از شرکت خدنگ افزار اسپادانا که وارد کننده رسمی این دوربینهاست خریدمش.
لنز این دوربین سبز رنگه و شفافیت بالایی داره.قفل تبلک و چراغ نداره و رتیکلش سیمی است.رتیکل ضمختی هم داره که بد جور به چشم میاد.
شرکت خدنگ افزار به من گفته بود که این دوربین ها مخصوص تفنگ فنری پرقدرت(بالای 1000 فوت) هستند.من هم که برای دیانا 52 میخواستم و بهم گفت روی این تفنگ جواب میده.منم دوربین رو بستم و با خیال آسوده تیراندازی میکردم.حدود 300 تا تیر دوام آورد و پس از اون رتیکلش 45 درجه چرخید.2من هم تعجب کردم که چرا باید با 300 تا تیر اینجوری بشه. این که مخصوص سلاحهای پر قدرته.13
با شرکت خدنگ افزار تماس گرفتم و قضیه رو گفتم.اون بنده خدا هم کلی تعجب کرد و گفت که نباید اینجور میشده.کلی فروش داشتیم و برا شما فقط اینجوری شده.
با شرکت نیکو استرلینگ تماس گرفتن و موضوع رو گفتن.اونا در پاسخ گفته بودن که نباید روی 52 بسته میشده.این دوربین مناسب تفنگهای بالای 1000 فوت نیست.
بعدش با من تماس گرفت و گفت این دوربین برا بالای 1000 فوت نیست.در معرفیش نوشته شده آپ توو 1000 ( up to 1000 )که مترجم ما اشتباهی بالای 1000 فوت ترجمه اش کرده و ما هم به اشتباه برای بالای 1000 فوت معرفیش کردیم.بعدش گفت ایرادی نداره ما دوربین رو برات تعویض میکنیم ولی دیگه روی تفنگهای قوی نبندش.البته 40/000 تومن ازم پول گرفتن.بعدش منم گفتم که دیگه این مدل رو نمیخوام و به جاش برام مانت مستر بفرستید و اونم قبول کرد و یه مانت مستر 50*12-4 برام فرستاد.8بعدش بهم گفت که روی 52 نبندش که خراب میشه.این دوربین هم برای فنریهای 1000 فوت مناسبه.

[تصویر:  d_52_m_m_10_m.jpg]

لنز این دوربین آبی رنگه.رتیکلش سیمیه ولی از رتیکل دوربین ایرکینگ نازک تر و ظریفتره.از زیرو لاک(قفل تبلک) و چراغ هم خبری نیست.کیفیت و شفافیت خوبی هم داره.

مدتی روی 52 با فنر ضعیف شده بستمش و خیلی خوب و عالی بود و گروپهای خوبی میداد:

http://rifles.ir/showthread.php?tid=31&page=4 (ارسال شماره 3)

اما گوش من به این حرفها بدهکار نبود و پس از مدتی فنر فابریک 52 رو انداختم به تفنگ.وجدانا" به 10 تا تیر نرسید که رتیکل اش چرخید.2من هم بازش کردم و رتیکلش رو در آوردم و دیدم که یه کمی کج شده.کشیدمش تا میزون بشه که برید.21حالا منتظرم که یه رتیکل خوب گیر بیارم و بندازم روش.(البته میشه با مو و... درستش کرد ولی من میخوام یه چیز توپی بشه15 و کمی وسواس دارم توو این چیزا)

[تصویر:  N_S_M_M_4_12_50.jpg]

[تصویر:  N_S_M_M_R.jpg]

تجربه من این بود که این دوربینا مناسب فنری پر قدرت نیستند و برای تفنگهایی با قدرت متوسط خوبن.
شفافیتشون قابل قبوله ولی متاسفانه قیمتشون کمی بالاست.
شرکت خدنگ افزار بهم گفت که شرکت نیکو استرلینگ داره یه دوربین میزنه که مخصوص فنریهای پر قدرته و فعلا" در مرحله آزمایشه.احتمال این رو هم داد که سال آینده به بازار عرضه بشه.
امیدوارم که قیمت مناسبی داشته باشه و همچنین بدرد بخور باشه.باید صبر کرد و دید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۲۷-۱۳۹۴ ۱۰:۰۴ صبح، توسط Jafar43.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ صبح
 سپاس شده توسط mr.x ، stop ، severus snape ، Mars Bowhunter ، logaritm ، sany ، amiremadi ، MP HUNTER
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 34
سپاس شده 2124 بار در 511 ارسال
ارسال: #5
واقعا بیان سرعت خروجی ساچمه برای تعیین مقاومت دوربین احمقانه هست. ممکنه یک تفنگ با 1/2 لگد کمتر به سرعت تیر بیشتر از 1000 فوت برثانیه برسه. حالا سرعت خروجی چه ربطی به لگدداره؟
اغلب گفته می شود که سه دگرگونی بزرگ در اندیشه، دیدگاه مرجعیت بشر را تهدید کرده است. اول، کپرنیک اثبات کرد که زمین مرکز عالم نیست تا در پیرامون آن همه اجرام سماوی بچرخند. دوم، داروین نشان داد که ما مرکز زنجیره حیات نیستیم، بلکه مانند همه مخلوقات، از اشکال دیگر حیات تکامل یافته ایم و سوم، فروید که ثابت کرد که ما اربابان خانه خود نیستیم، بیشتر رفتارهای ما توسط نیروهایی خارج از آگاهی و شعور ما کنترل و اداره می شوند. شکی نیست شریک نظریه فروید که مورد اعتراف وی قرار نگرفته، آرتور شوپنهاور است. چرا که سالها قبل از تولد فروید، شوپنهاور مطرح کرده بود که ما با نیروهای زیست شناختی پیچیده ای هدایت می شویم و سپس خود را با این تفکر فریب می دهیم که ما آگاهانه اعمال خود را انتخاب می کنیم
۱۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ عصر
 سپاس شده توسط Jafar43 ، stop ، mr.x ، Mars Bowhunter ، logaritm ، sany ، MasoudMir ، MP HUNTER
مدیر کل
ارسال: #6
شایان جان : منظورشون فنری 1000 فوت به بالاست.خودت که دیگه استادی و میدونی که فنری هرچی قویتر باشه لگد و ارتعاشش هم بیشتره.فنریهای 1000 فوت به بالا جزو قوی ها ویا مگنوم ها قرار میگیرند و کلا" قاتل دوربین به حساب میان.
حالا شاید به قول شما یه فنری پیدا بشه که سرعتش بالای 1000 فوت باشه و لگدش کم باشه.دیگه کارخونه یه چیزی رو گفته که بد قول نشه و رتیکل دوربینش اینگونه به چرخش در نیاد21.منظورش در اصل تفنگهای فنری با قدرت متوسط هست.شاید هم به قول شما سرعت خروجی رو ملاک قرار دادن احمقانه باشه نمیدونم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ عصر، توسط Jafar43.)
۱۱-۱۵-۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ عصر
 سپاس شده توسط stop ، severus snape ، mr.x ، Mars Bowhunter ، logaritm ، sany ، amiremadi ، MasoudMir ، MP HUNTER
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: