شوکر
زمان کنونی: ۵-۱-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AUSTIN
آخرین ارسال: AUSTIN
پاسخ: 6
بازدید: 3935

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوکر
نویسنده پیام
*
Registered
عنوان : Registered
اعتبار: 0
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 5 بار در 4 ارسال
ارسال: #1
شوکر
سلام دوستان.

یکی از دوستان یه شوکری میخواد برا من بیاره از اینایی که چراغ قوس ولی شوکر هم میشه و بصورت مخفیه.میگه قدرتش 25000w هست.

کسی میدونه 25000w قدرتش چجوریه؟بزنی به بدن چه اتفاقی میفته؟و اینکه بعده چند ثانیه طرف رو از پا در میاره؟
اگه کسی میدونه یه توضیحی راجع به ولت و میزان قدرت شوکر ها با ولتاز های مختلف بده.ممنون.
۳-۱۳-۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیر کل
عنوان : Administrator-مدیرکل
اعتبار: 67
سپاس شده 2229 بار در 389 ارسال
ارسال: #2
RE: شوکر
(۳-۱۳-۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ عصر)AUSTIN نوشته شده توسط:  سلام دوستان.

یکی از دوستان یه شوکری میخواد برا من بیاره از اینایی که چراغ قوس ولی شوکر هم میشه و بصورت مخفیه.میگه قدرتش 25000w هست.

کسی میدونه 25000w قدرتش چجوریه؟بزنی به بدن چه اتفاقی میفته؟و اینکه بعده چند ثانیه طرف رو از پا در میاره؟
اگه کسی میدونه یه توضیحی راجع به ولت و میزان قدرت شوکر ها با ولتاز های مختلف بده.ممنون.

دوست عزیز : برای یه پرسش که تاپیک باز نمیکنند.68
پرسش شما مربوط به تاپیک راهنمایی و مشورت برای خرید سایر اجناس و کالا ها میشه.هر چند که شوکر،توی ایران ممنوع هست.

(۳-۱۳-۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ عصر)AUSTIN نوشته شده توسط:  سلام.

میخواستم اگه کسی میدونه نحوه کار با گامو p23 رو بگه اعم از چجوری کپسول گذاشتن گاز.گذاشتن ساچمه.مسلح کردن و چیزای دیگه

و اینکه با هر کپسول چند بار میشه شلیک کرد؟
و قدرت تخریب این اسلحه رو هم بگین.

ممنون میشم جواب بدین واقعا نیاز دارم.

باز هم یک تاپیک برای یه پرسش65

(۳-۱۳-۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ عصر)AUSTIN نوشته شده توسط:  سلام.
من یه گامو p23 خریدم 800 تومن به نظرتون خوب خریدم یا گرون؟

متاسفانه این پرسشتون هم به تاپیک،مرتبط نبود و باید در تاپیک گزارش تازه ترین قیمت ها و تحولات بازار عنوانش میکردید.
بارها به دوستان تذکر میدیم که قوانین سایت رو بخونید و از گذاشتن پستهای نامرتبط،خودداری کنید
پستهای شما به زودی حذف میشن.خواهشمندم که از این به بعد رعایت کنید تا مجبور به برخورد نشیم.
خلق را تقلیدشان بر باد داد
ای دوصد لعنت بر این تقلید باد
۳-۱۵-۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ صبح
 سپاس شده توسط MP HUNTER ، AUSTIN
مدیر کل
ارسال: #3
تاپیک گفت و گوی متفرقه هم هست که هر پرسشی رو میتونید در اش عنوان کنید و محدودیتی نداره.
۳-۱۵-۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ صبح
 سپاس شده توسط MP HUNTER ، hahsme ، AUSTIN
*
Registered
ارسال: #4
من معذرت میخوام از اینکه جای اشتباهی پست دادم یا تاپیک زدم اما یکی از هدف های انجمن ها و فروم ها اینه که تو هر مسئله ای که کار میکنن به دیگران در مورد سوال ها و مشکلاتشون کمک کنن که این فکر میکنم در جایگاه اصل قرار داره و تاپیک جای اشتباهی زدن و یا پست رو توی تاپیک اشتباهی زدن جای فرع.و کمک کردن به دیگران فکر میکنم ارجعیت داشته باشه به اینکه حالا یه پست اشتباها یه جای دیگه زده شده و بخواید نه تنها جای جواب 10-12 خط توجیه کنید بلکه قبل از پاسخ دادن به سوال توسط دیگران سریع تاپیک و پست رو پاک کنید.(که حداقلش اینه میشه پست یا تاپیک رو به بخش مورد نظر انتقال بدین جای اینکه حذف بشه)
من از پریشب که این پست ها رو دادم بیشتر از 10 بار به انجمن سر زدم تا ببینم کسی جواب داده یا نه چون جواب برام مهم بود.پس اگه تاپیک چند روز هم اونجا میموند تا من جواب بگیرم بعد پاک میشد اتفاق خاصی نمیفتاد.
من باز معذرت میخوام که اشتباه تاپیک زدم ولی دوست من رفع مشکل دیگران مهمتر از جا به جایی یه تاپیک یا اشتباه زدن یه پست هست.
۳-۱۵-۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط Jafar43
مدیر کل
ارسال: #5
هم میهن گرامی : مطمئن باشید که هدف این انجمن،کمک به همه اعضا بوده و هست.چرا ما میگیم که هر پست در جای خودش زده بشه؟ برای راحتی بقیه کاربران هست تا دنبال هر موضوعی که هستند راحت پیداش کنن.ایراد ما اینه که سرسری به قضیه نگاه میکنیم و کلی فکر نمیکنیم.شما فرض کنید که 20 نفر بیان و در هر تاپیکی پست بزنند و ببین چه بی نظمی میشه و کار رو برای همه سخت میکنه و نمیتونن در مورد چیزی که مد نظرشون هست تحقیق کنن.بی تعارف بگم که اینجا یک فروم تخصصی نیست و هر کسی به حد توانش،به پرسشها پاسخ میده.اگه من جواب ندادم دلیلش این بود که اطلاعی در مورد پرسشهاتون نداشتم.ولی تجربه هام رو سعی کردم با بقیه در میان بذارم و با عکس و توضیحات ،بهش بپردازم تا جای پرسشی باقی نماند.اگر من به قول شما 10-12 خط توجیه تون کردم برای این بوده که براتون احترام قائل بودم.میتونستم پستها رو حذف کنم و بهتون اخطار بدم بدون هیچ توضیح خاصی چون توی قوانین نوشته شده.شما وقتی تیک قوانین رو قبول دارم رو میزنید باید بهش متعهد باشید.شما پستهاتون رو در جای مربوطه بزنید،مطمئن باشید هرگز حذف نمیشه و کسی کاری بهش نداره.
۳-۱۵-۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ عصر
 سپاس شده توسط AUSTIN
*
Registered
ارسال: #6