كتب و مقالات تيراندازي
زمان کنونی: ۱۰-۲۸-۱۴۰۰, ۰۷:۲۳ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: reza53
آخرین ارسال: Mars Bowhunter
پاسخ: 13
بازدید: 37454

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كتب و مقالات تيراندازي
نویسنده پیام
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر با تجربه
اعتبار: 18
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 861 بار در 192 ارسال
ارسال: #1
كتب و مقالات تيراندازي
در اين تاپيك مقالات، كتابها و آدرس سايت هاي تيراندازي در اختيار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. آدرس زير مربوط به فايل آموزش تيراندازي تراپ كه توسط استاد هاموني نگاشته شده است ، مي باشد:
http://claytarget.ir/multimedia/refrences.pdf

و یا از اینجا دریافت کنید
[تصویر:  05_1313651659531.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۶-۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ عصر، توسط rifles.)
۱-۱۶-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط rifles ، amiremadi ، SNIPER ، severus snape ، khashayar_rg ، mr.x ، Jafar43
**
کاربر با تجربه
اعتبار: 16
سپاس شده 1927 بار در 397 ارسال
ارسال: #2
RE: كتب و مقالات تيراندازي
[تصویر:  page_image.jpg]

پی دی اف آموزش استفاده از چایر گان : دانلود با حجم 4 مگابایت
البته این آموزش که به همت آقای پوریا شوقی از سایت pix07 نوشته شده بیشتر از اینکه آموزش استفاده از این نرم افزار باشه بیشتر آموزش منوی این برنامه هست که قصد داریم آموزش گویا و کاربردی از نحوه ی استفاده از این نرم افزار تهیه کنیم و اما در زیر بد نیست مختصری به معرفی این نرم افزار بپردازیم

نرم افزاز موسوم به Hawke ChairGun Pro یکی از مفیدترین و پر کاربرد ترین نرم افزار ها در زمینه ی کار با دوربین در سلاح بادی میباشد، این نرم افزار توسط شرکت هاوک و در اصل برای استفاده از دوربین های میلداته ساخت این کمپانی هست اما از آنجایی که معمولا یک سری استاندارد های مشابه در دوربین ها رعایت میشه میتوان از این برنامه به خوبی استفاده کرد
برخی از قابلیت های این نرم افزار:
1_ تعیین دقیق محل برخورد ساچمه، محل صفر اول و دوم و شبیه سازی مسیر بالستیک،
2_ تعیین و شبیه سازی استفاده از میلدات در فواصل مخطلف
3_ قابلیت تطبیق با بیشتر ساچمه های موجود و معروف و دارا بودن دیتا بیس از اطلاعات ضریب مقاومت هر نوع ساچمه
4_ امکان تنظیم دستی با توجه به دوربین و ساچمه
5_ قابل استفاده برای 4 کالیبر مرسوم 0.177 0.20 0.22 و 0.25
6_ تعیین افت انرژی و میزان افت به سانتی متر در فواصل مخطلف
و بسیاری قابلیت های دیگر
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

برای بازدید انجمن از گوگل کروم استفاده کنید ( دانلود )
۱-۱۶-۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط reza53 ، amiremadi ، mr.x ، severus snape ، bijanx43 ، Jafar43 ، strong_snoopy ، matrix
مدیر فنی انجمن
عنوان : کاربر ارزشمند - مدیر فنی
اعتبار: 76
سپاس شده 6963 بار در 1864 ارسال
ارسال: #3
pdf رو قبلا خونده بودمش . من هم اولین بار توی سایت pix07 از طریق این مقاله آقای شوقی با چایر گان آشنا شدم اما 70 تا صفحه آموزش خوب هست اما آموزش مختصر و کاربردی تر اگه موجود بود میتونست کمک بهتری باشه چون اولا همینجوری که گفتی بیشتر منو ها رو ترجمه کرده تا کار بردش رو یاد بده. با اینکه امکانات زیادی چایرگان داره چیزی که بیشتر ازش استفاده میشه صفر تفنگ و میلدات هست که اینو خوب آموزش نداده59
۱-۱۸-۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ عصر
 سپاس شده توسط severus snape ، bijanx43 ، rifles ، Jafar43
**
کاربر با تجربه
ارسال: #4
(۱-۱۸-۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ عصر)mr.x نوشته شده توسط:  pdf رو قبلا خونده بودمش . من هم اولین بار توی سایت pix07 از طریق این مقاله آقای شوقی با چایر گان آشنا شدم اما 70 تا صفحه آموزش خوب هست اما آموزش مختصر و کاربردی تر اگه موجود بود میتونست کمک بهتری باشه چون اولا همینجوری که گفتی بیشتر منو ها رو ترجمه کرده تا کار بردش رو یاد بده. با اینکه امکانات زیادی چایرگان داره چیزی که بیشتر ازش استفاده میشه صفر تفنگ و میلدات هست که اینو خوب آموزش نداده59
شما که دستی توی آموزش مولتی مدیا داری 476 یه همتی بکنی یک آموزش کاربردی و مفید تدارک ببینی و یا مثل آموزشی که قبلا برای ساخت سایلنسر گذاشتی ویدئوی آموزشی قرار بدی کارای فنی هم که خودت بهتر آشنایی داری 71 مثلا آموزش با فلش swf که قبلا برای آموزش برنامه تهیه میکردی اگه همت کنی انجامش بدی خیلی خوب میشه 105 بعد کمی اینجا رو منظم تر میکنم یا اسم این بخش رو ویرایش میکنم تا با درج ویدئو از نظر موضوعی سازگار تر بشه53
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ عصر، توسط rifles.)
۱-۱۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط amiremadi ، severus snape ، bijanx43 ، Jafar43
مدیر فنی انجمن
ارسال: #5
ریفل جون swf آموزشی صدا نداره یا من بلد نیستم با صدا بسازم امکانات خاصی نمیخواد یه دکستاپ رکوردر میخواد و یه آدم بیکار که یه چیزی بارش باشه 16 اگه باز از این شکلک وراجا 7676 بهم تقدیم نکنی بنده شرایطش رو دارم 4 برای نمونه یه فیلم آموزشی 5 دقه ای درست کردم . اگه خوشتون اومد ادامش میدم. سعی کردم خیلی خلاصه یه آموزش مفید و کار بردی بدون شاخ و برگ دادن و غلمبه حرف زدن تهیه کنم و از اول به زبان ساده استفاده ی کار بردی از چایر گان آموزش بدم . دوستان نظر بدن بگن خوب بود یا خیلی خوب بود یا گزینه ی اول یا همه ی موارد 78
حجمش شد 22 مگ که با زور و چماق وینرار فشردش کردم به 8 مگ ( ماشالا به خودم چش نخورم131 ) لذا جهت استفاده برنامه وینرار رو باید نصب داشته باشین و با وینرار از زیپ خارجش کنید در صورتی که وینرار ندارین با حجم یک مگ از اینجا دانلود کنید

[تصویر:  1.jpg]

دانلود آموزش بخش اول

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ عصر، توسط rifles.)
۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ عصر
 سپاس شده توسط rifles ، amiremadi ، severus snape ، bijanx43 ، Jafar43 ، matrix
**
کاربر با تجربه
ارسال: #6
یه سوال فنی آدامس توی دهنت بود حرف میزدی؟4 لحجه جهرمیت هم هر چه قدر سعی کنی نمیتونی تغییر بدی21 ولی مرسی خوب بود برای شروع فقط سعی کن شمرده تر صحبت کنی کیفیتش هم عالی بود
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ عصر
 سپاس شده توسط bijanx43 ، Jafar43
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر ارزشمند
اعتبار: 34
سپاس شده 2124 بار در 511 ارسال
ارسال: #7
ممنون مستر من اولین بار که پی دی اف رو خوندم زیاد متوجه نشدم بعد که کم کم خودم تمرین کردم یه چیزایی یاد گرفتم،الان میخوای به خودتم یاد بدم 70
توی آیر ریفل و هانتر و کلا بقیه سایتا دهنم سرویس شد از بس خواستم ترغیبشون کنم به درست کردن مرجع و کتاب آخرشم فقط خودم بودم که یه آموزش از مطالب پراکنده جمع کردم و با همکاری علی 54 ( از مدیرای اونجا که بخش تیون رو گزاشت) یه پی دی اف سر هم کردم الان که به لینکش سر زدم دیدم ای ول 440 باری دانلود شده، ای ول به خودم

کتابچه تخصصی دیانا 54 airking

اینم لینک دانلود پی دی اف با حجم 3 مگا بایت در 70 صفحه نگارنده بنده 16
http://s1.picofile.com/file/7324656448/54.pdf.html
اغلب گفته می شود که سه دگرگونی بزرگ در اندیشه، دیدگاه مرجعیت بشر را تهدید کرده است. اول، کپرنیک اثبات کرد که زمین مرکز عالم نیست تا در پیرامون آن همه اجرام سماوی بچرخند. دوم، داروین نشان داد که ما مرکز زنجیره حیات نیستیم، بلکه مانند همه مخلوقات، از اشکال دیگر حیات تکامل یافته ایم و سوم، فروید که ثابت کرد که ما اربابان خانه خود نیستیم، بیشتر رفتارهای ما توسط نیروهایی خارج از آگاهی و شعور ما کنترل و اداره می شوند. شکی نیست شریک نظریه فروید که مورد اعتراف وی قرار نگرفته، آرتور شوپنهاور است. چرا که سالها قبل از تولد فروید، شوپنهاور مطرح کرده بود که ما با نیروهای زیست شناختی پیچیده ای هدایت می شویم و سپس خود را با این تفکر فریب می دهیم که ما آگاهانه اعمال خود را انتخاب می کنیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۷-۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ صبح، توسط rifles.)
۱-۲۳-۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ صبح
 سپاس شده توسط amiremadi ، rifles ، bijanx43 ، Jafar43
**
کاربر با تجربه
ارسال: #8
[تصویر:  BIRDS.png]

توی وبلاگ یکی از بچه ها یه پی دی اف 110 مگی به صورت اسکن شده قرار داده بودن،
من پی دی اف 110 مگی رو دانلود کردم چون حجمش خیلی زیاد بود تصمیم گرفتم کمی حجمش رو کم کنم ، چون دیدم اسکن شده هست و حاشیه های اضافی زیادی درش وجود داره نشستم دونه دونه 230 تا صفحه رو با کمک شایان (SEVERUS SNAPE ) طی 2 ساعت فعالیت پیوسته با فوتوشاپ درستش کردیم؛ و هر عکس که به صورت BMP حدود 4 مگابایت بود ( مجموع 520 مگابایت !!!) به صورت JPG با حجم متوست 150 کیلو بایت تبدیلش کردیم، ( مجموع 45 مگ!) بعد هم توی یه پی دی اف جدا جمع بندیش کردیم کلا حدود 3 ساعت وقت برد، سه تا پی دی اف با سه نوع کیفیت مخطلف الان ازش ساختم ، کیفیت بالاش در میاد 85 مگابایت، کیفیت متوسط حدود 18 مگابایت

دانلود کیفیت بالا 85 مگی

و لینک زیر هم کیفیت پاینترش با حجم 18 مگابایت

http://s2.picofile.com/file/7777222468/MEDIOM.pdf.html
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ عصر، توسط rifles.)
۳-۴-۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ عصر
 سپاس شده توسط amiremadi ، hunter67 ، severus snape ، Jafar43 ، strong_snoopy
**
عضو نیمه فعال
عنوان : عضو سایت
اعتبار: 0
سپاس شده 130 بار در 48 ارسال
ارسال: #9
(۱-۱۸-۱۳۹۲ ۰۴:۱۱ عصر)mr.x نوشته شده توسط:  ریفل جون swf آموزشی صدا نداره یا من بلد نیستم با صدا بسازم امکانات خاصی نمیخواد یه دکستاپ رکوردر میخواد و یه آدم بیکار که یه چیزی بارش باشه 16 اگه باز از این شکلک وراجا 7676 بهم تقدیم نکنی بنده شرایطش رو دارم 4 برای نمونه یه فیلم آموزشی 5 دقه ای درست کردم . اگه خوشتون اومد ادامش میدم. سعی کردم خیلی خلاصه یه آموزش مفید و کار بردی بدون شاخ و برگ دادن و غلمبه حرف زدن تهیه کنم و از اول به زبان ساده استفاده ی کار بردی از چایر گان آموزش بدم . دوستان نظر بدن بگن خوب بود یا خیلی خوب بود یا گزینه ی اول یا همه ی موارد 78
حجمش شد 22 مگ که با زور و چماق وینرار فشردش کردم به 8 مگ ( ماشالا به خودم چش نخورم131 ) لذا جهت استفاده برنامه وینرار رو باید نصب داشته باشین و با وینرار از زیپ خارجش کنید در صورتی که وینرار ندارین با حجم یک مگ از اینجا دانلود کنید

[تصویر:  1.jpg]

دانلود آموزش بخش اول

با سلام و تشکر از توضیحات بسیار مفید شما در آموزش این برنامه . دیده میشود مقدار ژول را بصورت دستی وارد می کنید که بنظر من به این شکل لازم نیست شما می توانید با وارد کردن وزن ساچمه که بصورت دستی یا از طریق انتخاب ساچمه از سر برگ نوع ساچمه و سرعت تعریف شده برای تفنگ بادی مورد نظر مقدار ژول را بصورت اتوماتیک داشته باشید و خود برنامه محاسبات را انجام می دهد . منتظر بخشهای بعدی این موضوع می باشم.
موفق باشید
۳-۵-۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ عصر
 سپاس شده توسط rifles ، reza53 ، mr.x ، severus snape ، Jafar43
مدیر فنی انجمن
ارسال: #10
امشب گفتم قسمت دوم آموزش چایرگان هم برم توکارش16
خلاصه دست به کار شدیم بار اول وسطای آموزش برق رفت!! 14 یه نیم ساعتی بعد پس از کلی دعا جهت طول عمر مسئولین برق و عمه آنها،برق وصل شد، مجدد دست به کار شدم، تقریبا آخرای این یکی قاطی کردم 121 هول شدم نفهمیدم چی بگم از اول ضبط کردم. دفه سوم که این آموزش نهایی باشه دیگه اصلا حال حوصله نداشتم میکروفونم هم وسط کار سیمش به هم میگرفت صدا کم و زیاد میشد ، خودمم گیج نمیدونستم چی میگم ببخشین دیگه خوب نشد، دفه اول اگه برق نمیرفت عالی میشد،1112

قسمت دوم، صفر اول، صفر دوم، کیلزون

[تصویر:  2.jpg]

دانلود قسمت دوم حجم حدود 7mb
۳-۸-۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ صبح
 سپاس شده توسط amiremadi ، rifles ، severus snape ، khashayar_rg ، Jafar43 ، matrix
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: