انجمن تیراندازی و سلاح رایفلز
راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن تیراندازی و سلاح رایفلز (http://rifles.ir)
+-- انجمن: مقایسه و مشاوره و ارزیابی، پرسش و پاسخ (/forumdisplay.php?fid=55)
+--- انجمن: مشاوره و مشورت برای خرید (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- موضوع: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) (/showthread.php?tid=599)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - data19 - ۵-۱۵-۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ عصر

این تاپیک برای راهنمایی اعضا برای خرید دوربین برای سلاح فنری یا پی سی پی است.

Sent from my Mini using Tapatalk

سلام. اول خودم شروع کنم. من بین سنتز 3-9*32 و leapers 3-9*40 و sniper 3-9*40 گیر کردم. تفنگم هم شادو 1000 است و بعدا هم دیانا. فقط دوربینش تاکتیکال باشه.

Sent from my Mini using Tapatalk

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - hunter67 - ۵-۱۶-۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ صبح

داداش من خودم 7 سال شادو دارم.4 سال هم سنتر3-9x32 هنوز مثل روز اول دقیق پس شک نکن535353

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - mr.x - ۵-۱۶-۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ عصر

دوربین تاکتیکال یا غیر تاکتیکال هیچ ربطی به مقاومت نداره، تاکتیکال صرفا به تورت ( طبلک ) های باز و مدرج بدون درپوش گفته میشه که روی کار قرار داره،

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - omidgun - ۷-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ عصر

سلام بر همه ی تیر اندازان.
یک سوالی ذهنم را مشغول کرده.ایا به صرفه هست که برای یک تفنگ بادی مثل شادو 1000 یک دوربین خوب خرید که بشه کلا برای هر تفنگی که در اینده خریداری شد بشه رو اونم استفاده کرد؟[تصویر:  7.gif]
دوستان یک دوربین خوب با قیمت مناسب سراغ دارند که عمر خوبی داشته باشه؟[تصویر:  132.gif]

ممنون

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - sniper 20 - ۷-۸-۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ صبح

سنترپوینت و لیپزر های 3-9 گزینه های خوبی هستند که حدودا 300 تومن قیمتشونه
اسلحه شما لگد آنچنانی نداره و اکثر دوربین های بازار روش جواب میدن اما اگر در آینده اسلحه دیگری میخرید حتما از این دو نمونه تهیه کنید4

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - andytanha - ۷-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ صبح

(۷-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ عصر)omidgun نوشته شده توسط:  سلام بر همه ی تیر اندازان.
یک سوالی ذهنم را مشغول کرده.ایا به صرفه هست که برای یک تفنگ بادی مثل شادو 1000 یک دوربین خوب خرید که بشه کلا برای هر تفنگی که در اینده خریداری شد بشه رو اونم استفاده کرد؟[تصویر:  7.gif]
دوستان یک دوربین خوب با قیمت مناسب سراغ دارند که عمر خوبی داشته باشه؟[تصویر:  132.gif]

ممنون

سلام
دوربین خوب م برای خودش یه نعمته
مثل سیستم ماشین میمونه اگه بخوای ماشین رو بفروشی سیستم خوب داشته باشه برای خودت برش میداریی اگه نه همراه ماشین میفروشی 127

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - reza53 - ۷-۹-۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ صبح

يه دوربين خوب يه نعمته
يه تفنگ دوربين خراب كن هم ميتونه اشك صاحبش رو دربياره
من شادو 1000 قديمي دارم تا 25-20 متر رو با مگسك خوب ميزنه يه بار تفنگ رو تنظيم كنيد يه عمر تير بيندازيد
ولي دوربين 42من خودم دوربين روش بستم و پشيمون شدم
ان شاء الله دوربين خوب رو نگه داريد براي pcp

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - omidgun - ۷-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ عصر

سلام.من یکم تحقیق کردم و یه سایت پیدا کردم که یکسری دوربین داره.این لینکا مربوط به بعضی از دوربین ها که به نظرم خوب اومد.لطفا یه نگاه بندازید ببینید کدوماش خوبه و قیمتش مناسبه؟

[align=-WEBKIT-RIGHT] دوربین روی اسلحه گامو 3-9*32 چراغدار- GAMO RifleScope 3-9*32 IRWR[/align]
http://semsoptic.ir/index.aspx?frame=produce&produce=72
[align=-WEBKIT-RIGHT] دوربین روی اسلحه گامو 3-9*40 چراغدار- GAMO RifleScope 3-9*40 IRWR[/align]

http://semsoptic.ir/index.aspx?frame=produce&produce=73
[align=-WEBKIT-RIGHT]  دوربین سنترپوینت 3-9*32 - Center Point RifleScope3-9*32[/align]
http://semsoptic.ir/index.aspx?frame=produce&produce=112
[align=-WEBKIT-RIGHT] دوربین روی اسلحه لیپرز 3-9*40 - leapers 3-9*40 RifleScope[/align]

http://semsoptic.ir/index.aspx?frame=produce&produce=114&photo=6

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - Jafar43 - ۷-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ عصر

درود بر شما دوست گرامی8
دو تا دوربین اولی (گامو) رو کلا" بیخیال شو چونکه میلدات نداره و دوربین بدون میلدات زیاد جالب نیست.
من باشم بین سنتر و لیپرز یکی رو انتخاب میکنم.که به نظر من لیپرز از همه بهتره.چون دهنه اش 40 میلیمتره ولی مال سنتر 32 میلیمتره.پس میدان دیدش نسبت به سنتر بیشتره.یه خوبی دیگه که دوربین لیپرز داره داشتن پارالکس هست که این امکان رو بهت میده که توو فاصله کم نیز میتونی از زوم بالا استفاده کنی که برای گروپ گیری بسیار مناسبه.برو و دوربین آخری (لیپرز) رو انتخاب کن.قیمتش هم واقعا" خوبه.امیدوارم قیمتش به روز باشه و وقتی که زنگ زدی همین قیمت رو بهتون بگه.

RE: راهنمایی و مشاوره خرید دوربین سلاح بادی (فنری، پی سی پی) - omidgun - ۷-۹-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ عصر

(۷-۹-۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ صبح)reza53 نوشته شده توسط:  يه دوربين خوب يه نعمته
يه تفنگ دوربين خراب كن هم ميتونه اشك صاحبش رو دربياره
من شادو 1000 قديمي دارم تا 25-20 متر رو با مگسك خوب ميزنه يه بار تفنگ رو تنظيم كنيد يه عمر تير بيندازيد
ولي دوربين 42من خودم دوربين روش بستم و پشيمون شدم
ان شاء الله دوربين خوب رو نگه داريد براي pcp

(۷-۹-۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ عصر)kingmaker نوشته شده توسط:  درود بر شما دوست گرامی8
نظر من لیپرز از همه بهتره.چون دهنه اش 40 میلیمتره ولی مال سنتر 32 میلیمتره.پس میدان دیدش نسبت به سنتر بیشتره.یه خوبی دیگه که دوربین لیپرز داره داشتن پارالکس هست که این امکان رو بهت میده که توو فاصله کم نیز میتونی از زوم بالا استفاده کنی که برای گروپ گیری بسیار مناسبه.برو و دوربین آخری (لیپرز) رو انتخاب کن.قیمتش هم واقعا" خوبه.امیدوارم قیمتش به روز باشه و وقتی که زنگ زدی همین قیمت رو بهتون بگه.
با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز و گرامی.
سوالاتی که میپرسم ممکنه مبتدیانه باشه و دلیلشم اینه که اولین باره میخوام دوربین بخرم.
ایا دوربین لیپرز با لگد تفنگ سالم میمونه و تنظیماتش به هم نمیخوره؟
طبق لینکی که برای این دوربین گذاشته بودم تو اون سایت نوشته بود چراغدار قرمز و ابی و سبز.منظور از این چراغ ها چیست و چه کاربردی دارد؟
متشکر