مقایسه سلاح های بادی هم تراز !!!
زمان کنونی: ۲-۲۵-۱۴۰۰, ۰۸:۳۵ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Mars Bowhunter
آخرین ارسال: rifles
پاسخ: 31
بازدید: 82221

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه سلاح های بادی هم تراز !!!
نویسنده پیام
**
کاربر با تجربه
عنوان : کاربر با تجربه
اعتبار: 16
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 1927 بار در 397 ارسال
ارسال: #31
RE: مقایسه سلاح های بادی هم تراز !!!
(۱۲-۱۰-۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ عصر)hunt 59 نوشته شده توسط:  با سلام.از دوستان میخوام مقایسه ای بین وایرخ 100 و ایر ارمز510 به لحاظ دقت و کیفیت داشته باشن.با تشکر

به طور کلی وایروخ 100 در کلاس بالاتری از آیر آرمز قرار میگیره، دقیقتره؛ کیفیت ساخت هردو بالاست اما وایروخ 100 در ماشینکاری قطعات و کیفیت کمی بالاتره؛ وایروخ 100 ریگلاتور داره اما ایرآرمز 510 و 410 ندارند، مزیت های 410 و 510 ایرآرمز بر وایروخ 100 زیبایی بیشتر هست وایروخ 100 بخصوص در مدل قنداق تامهول اطلا زیبا نیست برعکس آیرآرمز یک فرشته ی زیبایی هست؛ اگه به جای میس یونیورس گان یونیورس برگزار میشد قطعا ایرآرمز چندتا کاندید داشت اما وایروخ 100 هرگز نمیتونست به رقابت زیبایی شرکت کنه،
به طور کلی بین این دو من وایروخ 100 انتخاب میکنم اما قنداقشو تغییر میدم؛4

اولا سلام جناب هانت؛ خوش اومدی؛4 من تا حالا هیچکدومشو خودم نداشتم اما با هردوش کار کردم با وایروخ 100 خیلی بیشتر، حدودای یه ماهی یکیش پیشم بود ازش خوشم اومد، اما ایر آرمز هم دست گرفتم خوشدست تر بود شاید چون سبکتر بود اینطور به نظر میرسید؛ گرچه کیفیت وایروخ 100 بالا هست اما به عقیده برخی دوستان پیچیدگی نسبی مکانیزم شانس خراب شدن بیشتر میکنه؛ اینم بگم نمیخوام بگم وایروخ 100 خراب میشه؛ نمیدونم تا حالا که نه پیگیرش بودم و نه چیزی از خرابیش شنیدم اما وایروخ 100 ساخته شده برای فیلد تارگت، سنگینتر ساخته شده ( حدود 4 کیلو ) چون ریگلاتور داره جون میده برای گروپ گیری، چون مهمترین چیز در کاردقت هست شخصا فکر میکنم وایروخ 100 دست یه آدم حرفه ای اسلحه کشنده تر و برتری هست تا ایر آرمز. همینجوری که بقیه هم میگن وایروخ به نظر خیلا چون این بحث سلیقه ای هست و سلیقه استاندارد خاصی نداره تفنگ زیبایی نیست؛ حالا اگه یکی مثل من وایروخ 100 بگیره ( پولم کجا بود خخخ) مطمعنا قنداقشو کنار میزنه و ظاهرشو تغییر میده؛ باقی مایسه ها مثل تعداد شات و خشاب و نظیر اینا که کمی و عددی هستند میتونید در تاپیک های معرفی پی ببرید فکر کنم منظور شما هم همین بود . علف باید به دهن بزه شیرین بیاد، یه نصیحتی از من؛ وقتی میخای یه چیزو انتخاب کنی از همه سواال بپرس اما در آخر از خودت بپرس که کدومو دوست داری و نظر همه رو بریز دور4
rifles.ir

facebook.com/rifles.ir
nowaroos.com

برای بازدید انجمن از گوگل کروم استفاده کنید ( دانلود )
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۲۵-۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ صبح، توسط Jafar43.)
۱۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Jafar43 ، sniper 20 ، mohsenm2 ، mr.x ، Achilles7319 ، hunt 59 ، MP HUNTER ، alihvac
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته: